Що таке агентство сертифіковане Google?

Можливо, ми вже згадували, що є найбільш динамічним агентством у світі, яке пройшло сертифікацію компанії Google - ми визнаємо,  що повторюємося, але це лише тому, що ми неймовірно цим пишаємося.

Ви, напевно, думаєте, що це звучить чудово, але що насправді це означає?

Якщо сказати простіше, ми досягли цього статусу надаючи послуги настільки високої якості, що компанія Google дозволяє нам просувати свої послуги від їхнього імені.

Cube Online Україна пройшов через суворий процес перевірки, в результаті чого всі аспекти нашого бізнесу були ретельно перевірені і протестовані співробітниками компанії Google, що гарантує нашу здатність надавати клієнтам послуги світового класу з найкращою  якостю.

Всі працівники наших місцевих команд експертів пройшли інтенсивну програму навчання, і ми регулярно проходимо контроль якості компанії Google, підтверджуючи, що якість нашої роботи незмінно залишається на вищому рівні.

Однак, окрім стандартів якості Google, Cube Online Україна, має і власні, надзвичайно високі, стандарти, що застосовуються до всіх співробітників нашої команди. Для підтримки компетенції наших співробітників на вищому рівні регулярно проводиться семінари, тренінги та програми розвитку.

Тому, як клієнт, ви можете бути абсолютно впевнені, що ваш бізнес знаходиться в безпеці.