Історія компанії «Cube Online Україна»

У 1981 році в місті Торонто, два випускника місцевого університету Л. Тенебаум і М. Рейнхорд вирішили зайнятися незвичайним бізнесом. Ними вперше була використана давно відома система «Personal Svinse». Цей досвід дав дивовижні результати, оцінка яких привела до появи концерну «DS - MAX».

Image

З самого початку фундаментом політики компанії була ставка на розвиток стабільного бізнесу, залежність якого від зовнішніх факторів була б зведена до мінімуму. Основоположними принципами були і є особиста ініціатива і високий професіоналізм, які приходять з досвідом і практикою. Розкриття особистісних якостей людини - впевненість, щирість, ентузіазм, ставка в цьому житті на самого себе. Стрімко розвиваючись, компанія стала шукати нові види товарів і послуг, які вона могла б запропонувати своїм потенційним клієнтам у багатьох країнах світу. У цих країнах не тільки були відкриті філії, а й будувалися заводи, що належать концерну.

За 40 років на базі «DS-MAX» відкрилася маса філій по всьому світу з різними брендами та торговими марками.

У 1991 році на території СНД було відкрито першу філію під брендом «ОСЭ»

 

Image

До 2014 року компанія мала більше 500 філій в таких країнах: Росія, Україна, Білорусь, Казахстан і Узбекистан.

В Україні до 2014 року було 72 філії.

У 2016 році на території України і Росії на базі досвіду Cobraqroup

Image

були відкриті нові послуги по створенню віртуальних 3Д турів, під брендом «Cube Online».

Image Image Image

У 2017 році відкрилися філії Cube Online в Казахстані, в 2018 році в Білорусії. За час роботи компанії «Cube Online» в Україні було створено понад 10000 віртуальних турів.

Компанія була визнана лідером у своїй галузі в 2019 і 2020 рр.

 

Image

У 2018 році був створений новий бренд «ЕврікаЛайф» з послугами: аерозйомки, обслуговування профілів на картах Google, Інстаграм, Фейсбук.

 

Image

У 2020 році компанія визнана лідером у своїй галузі, ми створили понад 350 3Д-аеропанорм і взяли в обслуговування понад 1000 профілів на картах Google.

Image Image

Сьогодні в Україні активно тестуються ряд нових послуг, в яких зможуть розвиватися і відкриватися нові менеджери. За 40 років роботи компанії: змінилися країни, бренди, товари, послуги, але не змінилися основні цінності і принципи. Найцінніше в нашій компанії - це люди у яких є:

  • бажання (постановка цілей)
  • наполегливість (долати перешкоди)
  • посвященность (присвятити себе бізнесу, можливо в чомусь обмежити себе) І принципи:
  • джус (розділи успіх разом з нами)
  • без переваг (не важливо ким ти був, важливо, що ти хочеш зараз)
  • межа тільки небо (немає меж розвитку)