Як видалити відгук з профіля Google My Business і чи потрібно його видаляти?
Більшість бізнесів бояться негативних оцінок і відгуків, тому дуже сильно переживають щодо їх появ. Спритні клієнти, розуміючи ваш страх, намагаються максимально отримати від вас всі можливі і неможливі «бонуси», погрожуючи поганим відгуком.​ 

Image

Крок 1. Якщо Вам залишили негативний відгук.

Проаналізуйте наскільки даний відгук відноситься до Вашого Бізнесу. Можливо, він не має ніякого до Вас відношення, тоді варто просто написати коротку відповідь на даний відгук і тим самим заспокоїти тих, хто захоче почитати негативні відгуки про Вас. Як приклад: «День добрий, Микола, ми не надаємо даних послуг і припускаємо, що Ви нас з кимось переплутали, прохання до Вас більш уважно ставитися до відгуків, які Ви залишаєте. Дякую за розуміння".

Крок 2. Як змусити негативний відгук працювати на Вас?

Приклад негативного відгуку:
«Це шарашкіна контора, яка бере готівку і нічого не робить, грубіянить, грубить і т.п ...»


Приклад відповіді:


«Дякуємо, що знайшли час залишити відгук, але судячи з усього Ви нас з кимось переплутали. Так як наша компанія працює виключно через розрахунковий рахунок і не має відношення до готівки. Рекомендуємо Вам звернутися в захист прав споживачів і сподіваємося, що Ви вирішите своє питанн. Якщо у вас є цікавість безпосередньо до нашої компанії прохання з нами зв'язатися або ознайомитися з нашими послугами (товарами) у нас на сайті. Звертайтеся до нас і ми наочно покажемо, чому наші послуги (товари) так популярні».


Приклад відповіді:


«Шановний Миколо, ми перевірили інформацію по нашій базі і з'ясували, що Ви не є клієнтом нашої компанії. Ми розуміємо, що наші якісні послуги (товари) створюють для Вас конкуренцію, але обраний Вами спосіб не прикрашає Вас».


Приклад відповіді:


«Шановний Миколо, ми провели службове розслідування і з'ясували, що даний відгук не відповідає дійсності. З цього ми робимо висновок, що Ваш відгук був написаний під замовлення. Прохання видалити неправдивий відгук, в іншому випадку ми звернемося в службу підтримки для блокування Вашої пошти. Краще приходьте до нас і переконаєтеся в якості нашого обслуговування в реальності».


Висновок: якщо Ви дійсно вважаєте, що даний відгук «був замовлений», відповідаючи на нього покажіть, що Ви не боїтеся подібних відгуків і завжди готові їх перевести собі в «+». Тоді бажання Вас закидати подібними відгуками буде набагато менше.


Крок 3. Чому не потрібно боятися негативних відгуків?

1) Будь-який бізнес припускається помилок. І якщо у вас одні «5» це викликає великий сумнів, щодо правдивості відгуків. У більшості випадків клієнти сприймають таку інформацію, як ту, що не відповідає дійсності і вважають, що відгуки накручені. При цьому ми рекомендуємо стежити за тим, щоб Ваш бізнес мав оцінку не менше «4» балів.


2) Завжди будуть ті, хто дивляться на негативні відгуки і їх цікавить два моменти, де Ви допустили помилку, щоб не потрапити в аналогічну ситуацію, і як Ви це вирішили. Якщо Ви описали, як Ви виправили ситуацію, і рішення цілком адекватне, клієнти не будуть Вас боятися. Адже ми все купуємо мобільні телефони але нас не лякає їх поломка, так як ми знаємо, що маючи чек і гарантію, це питання можна вирішити.


3) Якщо Ви переймаєтесь за покупця, то Вас, як власника компанії, повинні більше цікавити негативні відгуки, ніж позитивні. Позитивні відгуки - це результат того, що Ви вже покращили в себе в бізнесі, а негативні відгуки - це те, що Ви не зробили для більш якісного сервісу. У більшості випадків негативний відгук показує Вашу слабку ланку, те, що не подобається клієнтам, те, на що потрібно звернути увагу, то що Ви не прописали в договорі, то про що Вам не говорять співробітники.

Крок 4. Приклад роботи з негативними відгуками.

Припустимо, був негативний відгук в кафе; з приводу обслуговування, холодна піца, довго чекали замовлення, всі столики зайняті і т.п.

Приклад віповіді:


«Величезне Вам спасибі, що завітали до нас і написали свої зауваження. Для нас дуже важливо, щоб Вам було комфортно в нашому кафе. Керівництво розглянуло Ваше зауваження, нажаль, в той момент, коли Ви нас відвідували дійсно поламалася обладнання і були складності, було прийнято рішення встановити запасне обладнання, щоб в майбутньому виключити подібну ситуацію. Приходьте до нас ще, в якості компенсації за даний інцидент ми почастуємо своєю фірмовою кавою. Ще раз приносимо свої вибачення і завжди раді Вас бачити в нашому кафе. (Довго чекали-збільшили штат) столики зайняті-створили функцію бронювання столиків або відкрили ще один зал), (погане обслуговування-звільнили співробітника, провели семінар, співробітники пройшли повторну переатестацію).

Крок 5. Ви вирішили видалити відгук.

1) Постарайтеся знайти того, хто залишив цей відгук. 100% може видалити відгук той, хто його залишив. Це може бути ваш незадоволений співробітник або клієнт. Інші способи видалення відгуків 50/50, є маса способів повернути негативний відгук якщо у того, хто його написав, буде така мета.

2) Пожаловаться на отзыв через службу поддержки Гугл как пользователь.

Знаходьте відгук, натискаєте справа вгорі на три квадрата, спливає віконце поскаржитися.


Після цього вибираєте причину і натискаєте відправити. На Вашу пошту прийде повідомлення, що Ваш запит взяли в роботу. Протягом 3 днів прийде відповідь. Якщо обрана правильно причина і відгук дійсно порушує правила, шансів на видалення більше.

Image
Image
Image
Image
Image

3) Пожаловаться на отзыв как владелец профиля Гугл Мой Бизнес. Вам нужно зайти в Гугл Мой Бизнес, найти необходимый отзыв и проделать такой же алгоритм. Плюс в том, что выбора причин на основании, которого Вы хотите удалить отзыв больше.

Image
Image
Image
Image